Registracija    Prijava    Forum    Pretražnik    ČPP

Početna » Edusex Info » Komentari

Stranica: 1/1. [ 3 post(ov)a ] 

Autor/ica Poruka
 Naslov: upomoć :(
 Post Postano: 04 ožu 2007, 16:25 

ovako... Dečko i ja smo se poševili. Uglavnom pukao nam je kondom,no on nije svršio jer smo prije njegovog svršavanja primjetili da je pukao kondom. Koje su šanse da sam ostala trudna?
Poslije smo se poševili još 3 puta. U guzu. I sad iz moje guze izlazi nekakva slina i to me zabrinjava a iz druge rupe nekakav smećkasti iscjedak (menga mi je taman prošla). I našli smo komadić kondoma u meni kasnije. Koje su šanse da sam trudna,da opet ponovim pitanje? Hitno je.
I da... ako sam ja sad maloljetna,dal moram sa sobom voditi punoljetnu osobu (npr.roditelje) da bi otišla ginekologu,ili to mogu napravit i bez njihovog znanja? Naime ne želim da to oni znaju. Normalno.

Vrh 
 Naslov: Odg: upomoć :(
 Post Postano: 11 ožu 2007, 14:11 
Administrator
Administrator

Postoje šanse, no jako su male da ostaneš trudna. Što se tiče iscjedaka, to ti je normalno nakon menge.

Što se tiče analnog seksa, pretpostavljam da su to ostaci koji izlaze van i mislim da se ne bi trebala brinuti.

Probaj sama otići kod ginekologa, mislim da će te primiti samu iako si maloljetna.

Sretno!

Vrh 
 Naslov: Odg: upomoć :(
 Post Postano: 08 tra 2007, 14:31 

Hej! Mozes ici kod ginekologa sama ako si maloljetna. Jedino za neke zahvate, operacije i slicno,ako su potrebni.. treba pristanak roditelja.

Vrh 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  

Stranica: 1/1. [ 3 post(ov)a ] 

Početna » Edusex Info » Komentari

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: