Registracija    Prijava    Forum    Pretražnik    ČPP

Početna » Općenito » Trudnoća

Stranica: 1/6. [ 83 post(ov)a ] Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Autor/ica Poruka
 Naslov: Menstruacija kasni
 Post Postano: 08 ožu 2009, 01:11 
Newbie
Newbie

Lijep pozdrav svima na forumu.
Imam problem i nadam se da mi vi možete pomoći. Naime, ja i cura već neko vrijeme se upuštamo u spolne odnose, do sada nikakvih problema, bilo je da je mensturacija kasnila dan-dva no uvijek je dosla. Spolne odnose smo imali za vrijeme njezinih neplodnih dana, nikada za vrijeme plodnih te još k tome koristimo i kondom kao kontracepciju, uvijek poslije spolnog odnosa ga napunimo vodom da vidimo dal pušta negdje, i nigdje nikad nije puštao. Eh sada, curi mi kasni menstruacija već par dana, trebalo je doći u četvrtak-petak no od toga ništa :( poslije nakon sto sam svrsio, za vrijeme jednog spolnog odnosa, upustili smo se u petting...jel moguće da je trudna? kako najbolje provjeriti? koliko može kasniti maksimalno menstruacija?

Vrh 
 Naslov: Re: Menstruacija kasni
 Post Postano: 09 ožu 2009, 16:32 
Administrator
Administrator

Ne bih rekao da je trudna, prije bi rekao da je pod stresom il da joj mensturacija kasni zbog neceg drugog. Al sa sigurnoscu vam nitko ne moze reci. Sam se opustite, doci ce za koji dan... zna se to dogodit.

Vrh 
 Post Postano: 16 ožu 2009, 19:05 
Newbie
Newbie

[color=#BF0040][/color]Ej. hm. ja imam slichan,al opet drugachiji problem. dechko i ja spavali smo otprilike 10-15 puta,zajedno smo skoro godinu dana i menga mi vjecito kasni u rasponu od 3 - 9 dana. Zadnji seks bio je ( ohoho) krajem prvog mjeseca. i par dana nakon toga,al opet s tjedan dana zakasnjenja dobila sam mengu. sad mi kasni vec 10 dana,iako nismo imali odnose.bojim se da nebi bilo da mi se ono krvarenje pri pocetku trudnoce poklopilo smengom,iako ne vjerujem. koristimo kondom,provjerimo dal pukne i jos k tome koristimo metodu prekinutog snosaja. e sad. ja umirem od straha,dosta jedem u zadnje vrijeme,umorna sam,vrti mi se i te spike,al brijem da to umisljam. ne znam na koju foru mogu bit trudna. pomozite,recite kaj mislite...hvala punooo

<3

:-\

Vrh 
 Post Postano: 16 ožu 2009, 23:18 
Administrator
Administrator

Ako ti vjecito kasni nekoliko dana, mozda ne kasni nego je to normalno da tako dolazi :p to jest samo se pomaklo...
nego mislim da nisi trudna. vjerojatno vidis sve te simptome od straha :) ako bas i isi sigurna, nabavi si test za trudnocu, tako ces znat najbolje. Mada mislim da je sve ok ;)

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2009, 03:47 
Newbie
Newbie

molim vas pomozite! znaci,ocajna sam.tako se bojim.menstruacija mi kasni vec 9 dana..tokom odnosa,uvijek smo koristili kondom koji nije pukao i sl.medjutim,kad mi je bio 3.,4.dan menst spavali smo bez kondoma,ali opet nije svrsio. . inace,menstr mi je najvise kasnila 10 dana,i to obicno ako popijem postinor(za dan posle). zadnji put sam je popila u januaru,tada mi je kasnila 8 dana,u feb mi kasnilo 1 dan. .i sad ovo :-[ inace,nemam simptome nikakve,osim sto me par puta zabolio jajnik,i imam iscjedak. . . oh.. help me God

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2009, 09:54 
Newbie
Newbie

Hvala. budem se strpila jos malo,poceli su me jajnici bolit. toplo se nadam da dolazi xD
mozda mi kasni i zbog tog kaj sam bila na operaciji zuba prije malo manje od mjesec dana i,posto nisam jela,skinula sam dobre dve kile. paa...

hvala

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2009, 22:14 
Newbie
Newbie

i jos nista. a boli donji dio trbuha. imam jos jedno pitanje? to,kao,lagano krvarenje na pocetku trudnoce,nakon kolko dana nakon oplodnje dolazi?

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2009, 23:35 
Administrator
Administrator

Stvarno ti ne bih znao pomoci vise. Nisam upoznat s tim. Mozes pogledati naa samome portalu u clancima, mozda tamo ima vise o tome(Ne bih znao napamet dali ima).
Ili pricekat da ti jos netko odgovori. ili se obratiti svome ginekologu.

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2009, 23:38 
Newbie
Newbie

obratila bi se ja,al ga jos nemam. ma budem pricekala jos dandva,ak nebu nis idem kupit test. a nakon tog ginekologu,bila trudna ili ne. iako mislim da nisam,al eto,cudno se osjecam i cudne simptome imam zadnja dva tjedna,tak da... hvala

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2009, 23:41 
Administrator
Administrator

javi kak je proslo

Vrh 
 Post Postano: 18 ožu 2009, 00:46 
Newbie
Newbie

absolute0sweet je napisao/la:
i jos nista. a boli donji dio trbuha. imam jos jedno pitanje? to,kao,lagano krvarenje na pocetku trudnoce,nakon kolko dana nakon oplodnje dolazi?

do tog krvarenja obicno dolazi u vrijeme kada trebas do biti menstruaciju a ono ti je dosta slabije i traje krace od normalne menstruacije. ..a hoce li ko meni odg na pitanje???:(:(:( radila sam test,neg je...ali zasto ne dobijam?:(

Vrh 
 Post Postano: 18 ožu 2009, 02:25 
Administrator
Administrator

ena je napisao/la:
..a hoce li ko meni odg na pitanje???:(:(:(

Sorry nisam vidio.

Mensturacija moze kasniti i zbog stresa i mnogo drugih stvari. Tako da ako kasni to nuzno ne znaci da si trudna.
1. tablete za dan poslje, jel ti ih dao ginekolog? Sto ti je rekao, dali bi sve poslje trebalo biti uredu ili trebas ocekivati ovakvo sto?
2. Jeli ti inace mensturacija redovita? (recimo jel dobivas u isto vrjeme posljednjih godinu dana).

Vrh 
 Post Postano: 18 ožu 2009, 18:36 
Newbie
Newbie

jazavac je napisao/la:
ena je napisao/la:
..a hoce li ko meni odg na pitanje???:(:(:(

Sorry nisam vidio.

Mensturacija moze kasniti i zbog stresa i mnogo drugih stvari. Tako da ako kasni to nuzno ne znaci da si trudna.
1. tablete za dan poslje, jel ti ih dao ginekolog? Sto ti je rekao, dali bi sve poslje trebalo biti uredu ili trebas ocekivati ovakvo sto?
2. Jeli ti inace mensturacija redovita? (recimo jel dobivas u isto vrjeme posljednjih godinu dana).

pocela je da kasni,otkad sam pila te tablete.nije mi dao ginekolog,na svoju ruku sam uzela..ali zadnju sam popila u januaru:/ a imam drugarice,koje kad su pile te tablete,isto im se poremetio ciklus. . . uradila sam baby rapid hcg test,pise da je 99% tacan,sad ko ce ga znati . .neg je. a i okolnosti su cudne,majku mu, zar od onog da zatrudnim??:(

Vrh 
 Post Postano: 18 ožu 2009, 19:26 
Administrator
Administrator

ena je napisao/la:
nije mi dao ginekolog,na svoju ruku sam uzela..

Vjerojatno zato i imas problema. To ne smijes tako radit. Obrati se svom ginekologu i ispricaj mu sve.
Ne vjerujem da si trudna, al nemoj uzimat takve stvari na svoju ruku, mozes imat ozbiljnih posljedica. Zato ti i kasni vjerujem.

Vrh 
 Post Postano: 18 ožu 2009, 20:29 
Newbie
Newbie

znam,ali zadnji put sam je tek tada popila. . . jbg frka,i dok ja dodjem do ginekologa,ode mi rok za tabletu:) znam da je nepromisljeno . .raspitala sam se malo,ono po netu i tak,apotekar mi je rekao da se smiju piti jednom u 6 mj.a ja sam je popila u sept,onda u okt.,pa u jan.haos sam napravila. . . ali nikada mi nije ovoliko kasnilo..niti imam bilo kakve simptome,osim sekreta..a njega skoro uvijek imam... cekacu do 15 dana,pa cu izvaditi krv i testirati na Hcg,mislim da je taj nacin 100% tacan. . . .

Vrh 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  

Stranica: 1/6. [ 83 post(ov)a ] Stranica 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Početna » Općenito » Trudnoća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: