Registracija    Prijava    Forum    Pretražnik    ČPP

Početna » Općenito » Iskustva

Stranica: 1/1. [ 7 post(ov)a ] 

Autor/ica Poruka
 Naslov: himen ili ne?
 Post Postano: 17 lip 2007, 22:01 

nikad nisam imala sexualni odnos i nisam baš masturbirala. jucer sam se mazila s dečkom i htjeli smo krenuti korak dalje - sex. prvo me pokušao proširiti prstima ali mene je boljelo čim je ušo u mene s jednim prstom. ostali smo na tome jer me jako boljelo. kasnije mi je rekao da sam čudna, da imam nešto dole čudno zbog čega nemre uči u mene i da nikad nije osjetio tak neš kod drugih cura (nikad nije bio s dijevicom). bila sam prije toga kod ginekologa i nije primjetio ništa neuobičajeno il mi bar nije rekao. također, prije njega, sam bila u istoj situaciji s još jednim dečkom ali on mi nije rekao ništa u vezi s "nečim čudnim", jednostavno je zakljucio da sam preuska. zanima me dali je to "nešto čudno" možda himen?
i jeli normalno da me i danas malo boli (na dodir)?!
ja imam 16,a moj dečko 20, dali nam je zakonski zabranjen sex?
i još samo nešto, što da napravim kako bi sljedeći put dečko mogao ući u mene??dali da se nekako sama raširim ili ?
da i moj dečko baš i nevoli sex s kondomima.testirali smo se oboje i nemamo nikakvu bolest, dali je svejedno rizičan sex bez kondoma. kako se koriste anti-bebi pilule? nabavljaju se u ljekarni?na recept?jel istina da od njih pojačano rastu dlake(brkovi,po rukama...) i da debljaju?jesu li 100% sigurna zaštita od trudnoće?
pliz odg...nemam kog pitati :-[

Vrh 
 Naslov: Odg: himen ili ne?
 Post Postano: 19 lip 2007, 15:09 
Administrator
Administrator

Dobrodošla na Edusex!

Čuj, mnogima je s razlogom frka spavati prvi puta. Čula si mnogo priča, a i sama imaš još neriješenih pitanja. Što se tiče himena, himen je kod nekoga deblji kod nekoga tanji. Nekoga boli prvi puta, a nekoga ne.

Kako si ti opisala, to je himen:) I još ti ginekolog kaže da je sve u redu s tobom. Tako da se ništa ne brineš.

Zakonski je zabranjen seks sa djecom (stoji u kaznenom zakonu) dakle osobama koja su stara 14 godina života i manje.

Sama ćeš se prirodno raširiti kada se uzbudiš, tako da ne moraš misliti na to.

Moguće je da nemate oboje bolesti, no kondom štiti i od trudnoće. Pa bih savjetovao da koristite kondom cijelo vrijeme ili bar dok ne pocnes piti pilule.

Na stranici imaš sve o kontracepcijskim pilulama. One se nabavljaju uz liječnički recept u ljekarnama, iako to nije neko pravilo.
Što se tiče nuspojava, može biti i ne mora. Neki se debljaju, neki ne. Nekome se pojača rast dlaka, drugima ne. Nekome se košarica poveća za broj, drugima ne. Itd...

100% je sigurna apstinencija :) No pilule su 98% sigurne ukoliko se pravilno piju.

Nadam se da sam ti odogovorio na tvoja pitanja!

Vrh 
 Naslov: Objasnjenje molim
 Post Postano: 09 kol 2007, 00:50 

Nikad nisam imao sexualni odnos. Kada mi je penis u punoj erekciji glavic ne izlazi skroz tj. ne mogu skroz da nategnem kozicu kako bi se video ceo glavic.
Da li to znaci da nisam obrezan? Sta je obrezivanje? Da li ima potrebe za tim?
Da li ima krvarenja kod muskarca kada gubi nevinost kao kod zene?

Hvala unapred na odgovoru.
Pozdrav,

Vrh 
 Post Postano: 09 kol 2007, 01:19 
Newbie
Newbie

1. ako ti kožica nejde preko glavića trebao bi posjetiti doktora da ti to pogleda, i ako bude potrebno poslat će te na obrezivanje
2. Nisi obrezan ako imaš kožicu,a potrebe za tim ima kako sam ti naveo već gore u slučaju da nemožeš provući kožicu preko glavića
3.Kolko ja znam krvarenja kod muškraca nema niti ih je bilo. Jedino možeš krvariti kad gubiš nevinost od pozadi  :D :D ;) mada nevjerujem da bi ti taj način gubljenja nevinosti netko preporučao ukoliko taj netko nije peder  ::)

Vrh 
 Post Postano: 09 kol 2007, 13:40 
Administrator
Administrator

bigman je napisao/la:
Nikad nisam imao sexualni odnos. Kada mi je penis u punoj erekciji glavic ne izlazi skroz tj. ne mogu skroz da nategnem kozicu kako bi se video ceo glavic.

Ako ne mozes prevuci kozicu preko glavica, vjerovatno imas fimozu. Fimoza ti je zapravo samo suzena kozica i koja se rijesava laganim kirurskim zahvatom ili nekad samo vjezbom. Fimoza ti nije rijetka, tako da se ne brines da si jedini. Cesto se fimoza primijeti kod djece i onda se rijesava vjezbanjem, tj. prevlacenjem kozice kako bi se ista opustila.

Citat:
Da li to znaci da nisam obrezan?

Nisi obrezan kako si opisao.

Citat:
Sta je obrezivanje?

Obrezivanje ti je uklanjanje viska kozice sa penisa tako da je vecinom glavic uvijek otkriven.

Citat:
Da li ima potrebe za tim?

Netko to napravi radi vjerskih uvjerenja, netko radi higijene, a netko jer mora. A imas li ti potrebu ili ne, svakako ce ti reci tvoj lijecnik.

Citat:
Da li ima krvarenja kod muskarca kada gubi nevinost kao kod zene?

Nema, osim ako nisi povrijedio kozicu

Vrh 
 Post Postano: 09 kol 2007, 18:02 

Hvala na brzom odgovoru. Inace nisam gay. Mogu prevuci kozicu preko glavica. To je uredu.
[i]Ne mogu nategnuti kada sam u punoj erekciji tako da mi se vidi ceo glavic[/i] kao na ovoj slici(http://www.tajnaveza.net/slike/smalldick.jpg)
Kako se kod muskarca prepoznaje po spolnom organu da li je nevin? HVALA!

Vrh 
 Post Postano: 09 kol 2007, 20:57 
Administrator
Administrator

bigman je napisao/la:
Kako se kod muskarca prepoznaje po spolnom organu da li je nevin? HVALA!

Ne može se tako prepoznati :)

Vrh 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  

Stranica: 1/1. [ 7 post(ov)a ] 

Početna » Općenito » Iskustva

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži: