Registracija    Prijava    Forum    Pretražnik    ČPP

Početna » Općenito » Trudnoća

Stranica: 5/6. [ 83 post(ov)a ] Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Menstruacija kasni
 Post Postano: 09 ožu 2011, 15:46 
Newbie
Newbie

Maloljetna sam i imam odnose sa punoljetnim dečkom. Zajedno smo vec vise od godinu dana i s njim sam prvi put ušla u spolne odnose. Imamo često spolne odnose i do prije mjesec dana svaki put smo koristili kondome. Nedavno smo probali bez i više nam se svidjelo i poceli smo na početku spolnog odnosa bez i onda sa kondomom. Ali pretprošli vikend, 24. 25. 26. ( cetvrtak,petak i subota), imali smo spolne odnose bez kondoma. Dečko nije ejakulirao u mene, izvadio je penis prije ejakulacije, i ejakulirao mi po trbuhu ili sa strane, tvrdim da na taj način sperma nije mogla uc u mene, jer sam pazila. Al pročitala sam da prije same ejakulacije može iz penisa izac par spermica tj izlucevina koja sadrzi spermij. Nikada nismo koristili metoda plodnih dana, jer jos mi se menstruacija nije uravnotezila. Ponekad dobivam za 23, 24, a i 30 dana. Ali pokušala sam otprilike izračunati, i potrefilo se da su mi plodni dani bili baš taj vikend kada smo se koristili tom metodom. Zadnje vrijeme menstruaciju dobivam svaka 23 dana, što znači da sam trebala dobiti petog, danas je deveti i još nisam dobila. Zadnja menstruacija mi je bila od 14. do 19. veljače. Imam jake bolove u trbuhu, i jedno sam vrijeme imala prehlađe mjehur. Također imam jaki iscjedak bijele boje. Molim vas za pomoc! Jel moguce da sam trudna ili mi je to zbog stresa, zbog skole i samog ovog problema? Hvala unaprijed!
Hitno!!

Vrh 
 Post Postano: 09 ožu 2011, 15:56 
Administrator
Administrator

Vec sam puno puta opisivao u kojim slucajevima moze doc do trudnoce kod nezasticenog spolnog odnosa, pa pogledaj tu okolo po forumu.
Sto se tice tvoga problema, ako ti se i ustali, tesko da ces bez tableta dobivat svaki put u tocnim razmacima. Narucito kad je u pitanju stres i sl. S toga mislim da se ne bi trebala brinuti da si trudna.

Vrh 
 Post Postano: 10 ožu 2011, 11:40 
Newbie
Newbie

Moja devojka i javec duze vremena imamo odnos prosli mesec menga joj je kasnila mesec dana ovaj mesec vec je kasni 15 dana. Pri pocetku odnosa par puta samo probali bez tj samo par minuta i onda smo stavljali kondom, obavezno smo proveravali da li je pukao ili ne, svrsavanje je obavezno bilo vani. jednom smo odnos ponovili sat i po posle prvog odnosa samo sto tada nismo stavili kondom. Da li je moguce da je trudna ili je nesto drugo u pitanju????

Vrh 
 Post Postano: 10 ožu 2011, 22:19 
Newbie
Newbie

Procitala sam sva pitanja i sve odgovore. Ima slicnih problema mom ali opet je lakse kad je konkretno.
Imala sam odnose sa deckom uz koristenje kondoma. Nikad nisam koristila pilule, niti cu, nit sam brojala plodne dane, jednostavno mislila sam da je kondom dovoljna zastita pogotovo zato sto pored toga ja i decko koristimo metodu prekinutog snosaja. Posto je februar imao 28 dana, ja nisam dobro izracunala dane kada trebam dobiti, i puno ranije sam se pocela brinuti. Medjutim nakon kratkog analiziranja svoje mjesecnice tokom 3 godine izracunala sam prosjek dana izmedju dvije menstruacije. To je 25,5 :). Nekad je to bilo 20 dana, jednom 29, varira. Zadnji put sam imala 13.02., znaci danas je 26. dan. Jos uvijek mi ne kasni ali ja sam toliko zabrinuta da je to neopisivo, izmucila sam samu sebe. Test mi se ne kupuje jer se jednostavno previse bojim te mogucnosti da mi pokaze da je pozitivan. Vec tri dana me boli stomak, ali neki kratkotajni jaki bolovi tako da kazem, i imam osjecaj da umisljam sebi neke trudnicke simptome i da sam previse sebi otezala. Danas sam isla na trcanje ne bih li se malo opustila. Ne znam, samo trazim neki savjet, nesto :( Kolika je mogucnost da sam trudna?
Hvala puno unaprijed!

Vrh 
 Post Postano: 10 ožu 2011, 22:46 
Administrator
Administrator

Prezervativ je dovoljna zastita sama po sebi. Ako nije puko, onda se nemas zasto brinuti

Vrh 
 Post Postano: 11 ožu 2011, 18:48 
Full Member
Full Member

Gle, nitko od nas ti ne moze rec kolika je mogucnost da si trudna, ili jesi ili nisi, niti tvoj ginekolog ti ne moze rec takvo sto, iskreno sumnjam da si trudna, jer imas i bolove u donjem djelu trbuha (pretpostavljam probadajuceg karaktera), a jedino sto ti sigurno (a niti on 100% nije tocan) moze reci jesi li trudna je test. Meni je zao jer ti zaista ne mogu konkretno odgovorit na ovo, al kazem sudeci po svemu mala je vjerovatnost da si trudna, ako ne i nikakva.

Vrh 
 Post Postano: 11 ožu 2011, 18:51 
Full Member
Full Member

buzak je napisao/la:
Moja devojka i javec duze vremena imamo odnos prosli mesec menga joj je kasnila mesec dana ovaj mesec vec je kasni 15 dana. Pri pocetku odnosa par puta samo probali bez tj samo par minuta i onda smo stavljali kondom, obavezno smo proveravali da li je pukao ili ne, svrsavanje je obavezno bilo vani. jednom smo odnos ponovili sat i po posle prvog odnosa samo sto tada nismo stavili kondom. Da li je moguce da je trudna ili je nesto drugo u pitanju????

Jeste se do kraja seksali bez kondoma? Mislim nisi naveo jesi li svrsio u nju (taj put kad niste imali kondom), ako jesi, da postoji sansa za trudnocu.

Vrh 
 Post Postano: 12 ožu 2011, 12:49 
Newbie
Newbie

Zelim samo da podijelim s vama svoje trenutke radosti ;D
Jutros sam dobila, hvala Bogu :D
Sad me boli stomak uzasno, ali ta bol mi je sto puta draza od onog sekiranja. Sad sam naucila lekciju :)
Hvala jos jednom na odgovorima ;D

Vrh 
 Post Postano: 16 ožu 2011, 18:15 
Newbie
Newbie

Eh pročitala sam sve ovo i vidim da se svima isto događa no opet eto u strahu sam.
Imali smo odnose, i ono 2 puta nam se dogodilo da nam je pukao i oba puta znam da je on prije toga, tj., taj dan već masturbirao i onda smo imali odnose. Koristili smo se svaki puta metodom prekinutog snošaja i ne znam možda se bez veze brinem no opet.. Kad nam je pukao on je odmah izvadio jer svako malo provjeravamno jel sve u redu i on osjeti kada se to dogodi te je oba puta odmah izvadio i nije bio ni blizu toga da svrši..No opet brine me ta tekućina koja se luči tokom odnosa, koja može sadržavati spermu jel ??? ..ne znam jeli se to lučilo ili ne..možda ipak pretjerujem.. :O
I sad trebam dobit ovih dana no mislim da mi kasni.. A ono ciklus mi je od 24 pa do negdje 28 dana inače :-\

Vrh 
 Post Postano: 16 ožu 2011, 23:55 
Full Member
Full Member

Ta tekucina prije sperme se uvijek luci, ne brini se, ako nije svrsio u tebe...mislim da nemas razloga za brigu. :)

Vrh 
 Post Postano: 17 ožu 2011, 11:58 
Newbie
Newbie

Hvala . :). Eh ne znam zašto ali ovaj tvoj odgovor mi puno znači.. a ne želim si kupit test jer se previše bojim što bi mogao pokazati.
Mislim pričala sam već i sa starom o tome i rekla joj sve i ona je rekla da su šanse da sam trudna kao da dobijem na lotu, što znači gotovo nemoguće..a toliki baksuz nisam..tako da ne znam.. eto vrijeme će pokazati svoje..pa onda javim šta je bilo ;D.

Vrh 
 Post Postano: 18 ožu 2011, 12:40 
Newbie
Newbie

pričala sam sa starom i rekla joj da uzme test.danas ujutro sam ga provjerila i bio je negativan, nakon toga sam se smirila..i odma dobila o.O.. tak da je stara rekla da sam si poremetila datum tim živciranjem.. i et čim sam se smirila odmah sam dobila x). Mislim neće to svima pomoć ali eto dokaz da je sve u glavi :)

Vrh 
 Post Postano: 05 lip 2011, 23:30 
Newbie
Newbie

Curi kasni menstruacija vec 5 dana ,zadnju menstruaciju je imala 5.5.,a odnos je bio 27.5,,ciklus joj je 26 dana ,prilikom odnosa sam ja kondom okrenuo naopacke i ond sam ga vratio i odmah okrenu kak treba,moje pitanje je koliko su sanse da je ona trudna??dali postoji mogucnost obzirom da su neplodni dani, ili je razlog izostanka menstruacije stres (u zadnje vrijeme je pod vecim stresom)?
Hvala unaprijed.

Vrh 
 Post Postano: 07 lip 2011, 20:10 
Full Member
Full Member

Nije trudna, izostaje joj menga zbog stresa.

Vrh 
 Post Postano: 29 kol 2011, 02:06 
Newbie
Newbie

Kasni mi menstruacija vec 6 dana,zadnju sam imala 23.07,a odnos je bio 22.08(da kazem odnos),ciklus mi je 30,31 dan..On me je sam prstenjacio,jer sam i dalje nevina i plasim se svega toga,imam 16 godina..Svrsio je sebi na trbuh dok sam ja leyala pored njega..Pa me briine da li je moglo da dodje do kontakta njegovih prstiju i sperme,i sperme i moje vagine..Da li postoji neka sansa da sam trudna,s' obzirom da mi toliko kasni.?? Hvala,POZDRAV!!

Vrh 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  

Stranica: 5/6. [ 83 post(ov)a ] Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Početna » Općenito » Trudnoća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: